Redakcja gksgoscieradow.futbolowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania całości lub części komentarzy zawierających wulgaryzmy, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości.

Aktualności

pierwsza wiosenna wygrana

• autor: administer86, 2011-04-03 19:14

PO CIĘŻKIM MECZU Z DĄBROWICĄ GKS ZDOBYWA TRZY PUNKTY, SPOTKANIE BYŁO ZACIĘTE I WYRÓWNANE OBIE EKIPY MIAŁY SWOJE SYTUACJE DO ZDOBYCIA GOLA JEDNAK O JEDNO TRAFIENIE LEPSZY OKAZAŁ SIĘ GKS NA POCZĄTKU DRUGIEJ POŁOWY MARCIN JURAK WPAKOWAŁ PIŁKĘ DO SIATKI PO RZUCIE ROŻNYM. PRZY ODROBINIE SZCZĘŚCIA MARCIN MÓGŁ USTRZELIĆ JESZCZE DWIE BRAMKI JEDNAK GRAŁ Z KONTUZJĄ I TO SPOWODOWAŁO SŁABSZĄ SKUTECZNOŚĆ. DOBRE SPOTKANIE ROZEGRAŁ KORNEL GAŁKOWSKI. WSZYSCY ZAWODNICY ZAGRALI NA DOBRYM POZIOMIE.DZIĘKI TEJ WYGRANEJ GKS OPUSZCZA DNO TABELI.

Informacje o kadrze1. KRZYSZTOF MARCHEWKA 2. MAREK KWIATEK 3. ROMAN PIĄTEK 4. KAMIL DUDA 47" KAMIL CEBULA 5. ARTUR MONASTYRSKI 6. KRZYSZTOF SPRYSZAK 7. KORNEL GAŁKOWSKI (1 asysta) 8. MARCIN JURAK 80" MATEUSZ MIKITA 9. MICHAŁ FILIPCZAK 10. ŁUKASZ WŁODARCZYK 11. PAWEŁ SZCZYGIELSKI 64" MATEUSZ SZEWC

• Komentarzy [21]
  • czytano: [1407]

autor: ~as 2011-04-03 19:35:39

avatar Wreszcie super wiadomość :) Do boju GKS !

autor: ~ssskurasss 2011-04-03 19:55:00

avatar Wiedziałem,że w końcu wygramy. Gdyby Jurak zagrał w meczu z Wisłą też moglibyśmy pokusić się o zwycięstwo ale widać kontuzja. Teraz przed nami ciężki mecz z Polesiem Kock ale na szczęście u siebie więc GKS będzie niesiony dopingiem kibiców ;) Powodzenia

autor: ~domel 2011-04-03 20:23:49

avatar wreszcie zagralismy tak jak potrafimy

autor: ~domel 2011-04-03 20:27:02

avatar dziekuje chlopaki i tobie andrzej ze jestes z nami na dobre i zle

autor: ~terminator 2011-04-03 20:31:15

avatar GKS zagrał w osłabieniu,brak:Stępień,Gołąb,Bochen,Ban dosz, młodzi zastąpili ich godnie BRAWO???

autor: ~anonim 2011-04-03 20:41:53

avatar to bandosz gra goscieradowie

autor: ~ssskurasss 2011-04-03 21:10:25

avatar Bandosz chyba w Opolaninie gra...

autor: ~anonim 2011-04-03 21:11:48

avatar Witam mam pytanie jaki wynik był J.Starszych ? bo nie wiem czy 4:1 dla Gościeradowa to prawda?

autor: ~ssskurasss 2011-04-03 21:14:27

avatar Prawda,prawda 3 gole wbił Owcarz i jednego Gołębiowski

autor: MEDIA6 2011-04-03 21:47:04

Profil MEDIA6 w Futbolowo W meczu z Annopolem zagrali i niestety zawiedli głównie "starsi panowie", dobrze że trener potrafił wyciągnąć wnioski z porażki i tym razem zagrało kilku młodych chłopaków którzy pokazali , że są przyszłością drużyny. Gratulacje dla trenera i zawodników oraz powodzenia z przeciętnym na wiosnę Kockiem.

autor: ~ssskurasss 2011-04-03 22:05:13

avatar No Kock zawodzi jak na razie. Wygrał aby z LKS-em Wierzchowiska a przeprał z Mazowszem i dziś z Turem więc aż tacy mocni nie są

autor: ~piłka 2011-04-03 22:33:10

avatar interesuje sie ktoś stroną juniorów?

autor: ~mf// 2011-04-04 05:27:20

avatar to był dobry weekend dla gościeradowskiej piłki juniorzy jaki seniorzy pokazali że potrafią grać w piłkę trzeba tylko uwierzyć w własne siły.

autor: ssskurasss 2011-04-10 17:10:23

Profil ssskurasss w Futbolowo GKS-Polesie 2:4 Bramki dla GKS-u Gałkowski,Jurak. Dziękujemy panie sędzio,dziękujemy!!!

autor: terminator 2011-04-11 21:01:59

Profil terminator w Futbolowo Panowie pierwsza połowa dno, w wykonaniu naszych zawodników.Trenerze czemu nie wyszliście w takim składzie jak w drugiej połowie?

autor: MEDIA6 2011-04-11 21:19:06

Profil MEDIA6 w Futbolowo Wiązałem duże nadzieje wraz z powrotem P. Rybaka na trenera, ale jego ostatnie decyzje personalne są mało zrozumiałe. Liderzy zespołu Gruby i Filip stali się zapchajdziurami rzucanymi na różne pozycje (Gruby na lewej obronie to porażka). A wystawiane w pierwszym składzie Panów Dudy i Włodarczyka to wręcz sabotaż i świadczy o tym, że o występie w meczowej 11 nie decyduje aktualna forma sportowa.

autor: MEDIA6 2011-04-11 21:41:05

Profil MEDIA6 w Futbolowo Myślę, ze obrona miejsca w okręgówce wciąż jest możliwa, jednak marginesu błędu praktycznie już nie ma. Drużyna na wiosnę przegrała już trzy mecze grając na własnym boisku - co w poprzednich sezonach było atutem. Mam nadzieję, że w kolejnych wiosennych meczach kibicom zgromadzonym na naszym stadionie będzie dane ujrzenie zwycięskiego GKS-u.

autor: ssskurasss 2011-04-11 21:53:02

Profil ssskurasss w Futbolowo Zgadzam się z Media6 Spryszak na obronie ?? Co to ma być. Moim zdaniem jest to zawodnik któremu najlepiej gra się na ofensywie. I dlaczego dopiero w drugiej połowie zagrał Piątek? To jest podstawowy gracz. Jakbyście zagrali tak jak w drugiej połowie 3 punkty były by nasze. Do administratora strony nie lepiej by było uruchomić w panelu administracyjnym minichatu ??

autor: terminator 2011-04-14 08:12:52

Profil terminator w Futbolowo Do administer: mecze wygrane są tylko opisywane i komentowane?

autor: ssskurasss 2011-04-17 19:43:17

Profil ssskurasss w Futbolowo GKS-Mazowsze 0:0

autor: Spartanczyk 2011-05-07 13:04:50

Profil Spartanczyk w Futbolowo mam pytanie. Czy juniorzy przyjadą jutro na mecz do Rejowca ?

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

butony

Lubelscy kibiceWilki Wilków  Lubelska piłkalks kowalin90minut.plPerla RudnikStal KraśnikLubelski sportULKS DzierzkowicePłomień