Redakcja gksgoscieradow.futbolowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania całości lub części komentarzy zawierających wulgaryzmy, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości.

Aktualności

10 MINUT MOTORU

• autor: ADMIN, 2010-03-28 20:22

W DZISIEJSZYM MECZU GKS ULEGŁ NA WYJEŹDZIE MOTOROWI II LUBLIN 3:0

MOTOR II LUBLIN PRZYSTĄPIŁ DO SPOTKANIA WZMOCNIONY SZEŚCIOMA ZAWODNIKAMI Z PIERWSZEJ DRUŻYNY CO NIEWĄTPIWIE MIAŁO WPŁYW ZARÓWNO NA PRZEBIEG MECZU JAK    I NA WYNIK KOŃCOWY.......

Oceny zawodników »      galeria      relacja

MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ Z 18 MINUTOWYM OPÓŹNIENIEM PONIEWAŻ JAK TO JUŻ NIE RAZ BYWAŁO ZAWODNICY MOTORU WYSZLI NA BOISKO W IDENTYCZNYCH KOSZULKACH JAK NASI ZAWODNICY. SEDZIOWIE W TYM CZSIE SPOKOJNIE CZEKALI AŻ MOTOROWCY ZNAJDĄ ODPOWIEDNI KOMPLET STROI. W POTOBNEJ SYTUACJI U NAS ZAPEWNE ODGWIZDALIBY WALKOWER DLA MOTORU.

DO SIEDEMDZIESIĄTEJ MINUTY ZAWODNICY PIERWSZOLIGOWI NIE POTRAWILI PORADZIĆ SOBIE Z DOBRZE GRAJĄCĄ OBRONĄ GKS-u ORAZ Z DOBRZE BRONIĄCYM ŁUKASZEM. W TYM CZASIE GKS MIAŁ TRZY DOGODNE SYTUACJE DO ZDOBYCIA BRAMEK GDYBY KTÓRĄKOLWIEK Z NICH POTRAFILI WYKORZYSTAĆ NASI ZAWODNICY MECZ MÓGŁ POTOCZYĆ SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ.

PO STRACIE BRAMKI GKS RZUCIŁ SIĘ DO ATAKU CO ODBIŁO SIĘ ZDOBYCIEM KOLEJNYCH BRAMEK PRZEZ MOTOR.

ZWYCIĘSTWO MOTORU JAK NAJBARDZIEJ ZASŁUŻONE . MYŚLĘ ŻE WYNIK 1:0 BYŁBY BARDZIEJ SPRAWIEDLIWY.

CÓŻ TERAZ DWA TYGODNIE PRZERWY ZAPRZASZAMY NA MECZ 11 KWIETNIA Z KOLEJNĄ DRUŻYNĄ Z LUBLINA CZYLI WIENIAWĄ MECZ O GODZINIE 14.00 W ANNOPOLU