Redakcja gksgoscieradow.futbolowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania całości lub części komentarzy zawierających wulgaryzmy, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości.

Aktualności

JUZEK zadebiutowała w II lidze

• autor: admin, 2009-11-07 18:42

W sobotnim meczu II ligi kobiet rozegranym w Krasnymstawie pomiędzy miejscową Kingą a Widokiem Lublin w lubelskiej drużynie zadebiutowała wychowanka trenera Rabaniuka Justyna Chmura. Debiut wypadł doskonale lublinianki pokonały Kingę 9:1.

Więcej w rozwinięciu

Krasnystaw rozstrzelany

2009-11-07 20:34

autor: Kaśka

Dnia 7.11.2009r w Krasnymstawie odbył się mecz pomiędzy Kingą Krasnystaw a Widokiem Lublin. Mecz ten był ważny dla obu druzyn ponieważ zwycięska drużyna znacznie zbliżyła by się do lidera - Sokół Kolbuszowa Dolna. Dziewczynom z Widoku zależalo na zwycięstwie ponieważ dotychczas 4 razy uległy zespołowz Krasnegostawu i raz zremisowały . Ostatni mecz tych drużyn miał miejsce 31 maja 2008 i wtedy Widok jako gospodarz po raz pierwszy pokonał drużyne Kingi 5-0 .

Mecz od początku zapowiadał się ciekawie. Już w 6 minucie po dośrodkowaniu Joanny Paprockiej piłkę w siatce umieściła Aleksandra Jaworek. Dziewczyny z Krasnegostawu nie załamały się stratą i napierały na drużynę gości. W 29 minucie na indywidualną akcję zdecydowała się Aleksandra Jaworek i ponownie umieściła piłkę w siatce. W 31 minucie prawą stroną boiska próbowała się przedrzeć zawodniczka Gospodarzy Mariola Wawrzyszuk, jednak defensorka Widoku - Alicja Dyguś wyprzedzając ją zabrała jej piłkę. Zawodniczka z Krasnegostawu nie wytrzymała i postanowiła przeprowadzić atak na nogi przyjezdnej. Zakończyło się to czeroną kartką. Dwie minuty później dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystuje Kinga Szumiło i strzela 3 bramkę dla drużyny Widoku. W 40 minucie ponownie Ola Jaworek zdobywa bramkę i tym samym zalicza hat tricka już w pierwszej połowie. Tuż przed przerwą doszło do nieprzyjmnego incydentu. W narożniku boiska doszło do bójki pomiędzy Joanną Paprocką ( Widok ) a Joanną Szymaniak ( Kinga) obie zawodniczki zostały ukarane czerwonymi kartonikami. Tym samym na przerwę Kinga Krasnystaw schodziła w 9, a Widok Lublin w 10. Jednak humory dopisywały bardziej zawodniczkom Widoku, które jako pierwsze pojawiły się na boisku po przerwie.
Już w 46 minucie sędzina podyktowała rzut wolny dla Widoku. Do piłki podeszła Monika Wasil której dośrodkowanie wykorzystała Agata Guściora strzelając swoją pierwszą bramkę, a piątą dla Widoku. Drużyna Gospodarzy została zepchnięta na własną połowę. W 53 minucie w polu karnym została sfaulowana Ola Jaworek, i chwilę potem sama poszkodowana wykorzystuje jedenastkę. Już 3 minuty później piłkę do bramki chciała posłać Agata Guściora jednak bramkarka Kingi Krasnystaw - Justyna Krawczyńska wybiła piłkę do której doszła Paulina Stojko, która umieściła piłkę w bramce. W 58 minucie swoją bramkę numer dwa strzela Agata Guściora. Do 80 minuty walka głównie toczyła się w środku pola. W 80 minucie po fatalnym błędzie defensywy Widoku honorową bramkę dla drużyny Gospodarzy zdobywa Angelika Stefańczyk. W 90 minucie ponownie karny dla Widoku. Do piłki podchodzi Ola Jaworek która ostatecznie ustala wynik spotkania na 1-9.